Personelimiz

Yrd.Doç.Dr. Mustafa SANDIKCI
AKÜ Okul Öncesi Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü

Kreş Sorumlusu Nahide ÖZDEMİR  (Kardelenler Sınıfı) 

Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 1996 yılında göreve başladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında 8 yıl çalıştıktan sonra 2004 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Emine KAYNAR (Pırıltı Adası Sınıfı) 

Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı.2001 yılında göreve başladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında 5 yıl çalıştıktan sonra 2006 yılından itibaran Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Fulya ÇİÇEK(Mavi Boncuk Sınıfı) 
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 2001 yılında göreve başladı. Çeşitli okul öncesi eğitim kurumlarında 9 yıl çalıştıktan sonra 2014 yılı Mart ayı itibariyle Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Emine ÇOMUT (Gökkuşağı Sınıfı)

Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 2005 yılında göreve başladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında 1 yıl çalıştıktan sonra 2006 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Dilber AYDOĞDU (Minik Yıldızlar Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 1996 Yılında göreve başladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında 15 yıl çalıştıktan sonra 2012 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulam ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Kevser YARIMTEPE (Pırıltı Adası Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 2007 yılnda göreve başladı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında 3 yıl çalıştıktan sonra 2010 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Sıdıka Selcan PINARBAŞI (Gökkuşağı Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında çalıştıktan sonra 2010 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görebine devam etmektedir.


Öğretmen Sıdıka ÇAN (Minik Yıldızlar Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında çalıştıktan sonra 2011 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Emine BİÇER (Kardelenler Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında çalıştıktan sonra 2006 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmya başladı. Halen görevine devam etmektedir.


Öğretmen Gülay SARA (Mavi Boncuk Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. Çeşitli okul öncesi kurumlarında çalıştıktan sonra 2010 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmaya başladı. Halen görevine devam etmektedir


Öğretmen Pınar ÖZER (Kardelenler Sınıfı)
Çocuk gelişimi üzerine eğitim aldı. 2011 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinde görev yapmya başladı. Halen görevine devam etmektedir.

Öğretmen Anıl MANGA (Müzik Öğretmeni)
Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı YASD mezunu. 3 yıldır kreşimizde müzik derslerine girip, 3 yıl sonunda kreşimiz kadrosuna alınıp çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli Korolar ve çalıştaylarda aktif olarak yer almıştır. 


Kurtuluş GÜNER
Danışma

İhsan TURUNÇ
Aşçı
Meral ÖZDEMİR
Hizmetli
Nuray TANRIVERDİ
Hizmetli